PSD do WordPress

Co wyróżnia nasze motywy?

W przygotowaniu kompletnych serwisów na WordPress ( PSD do WordPress ) główny nacisk kładziemy na możliwości zarządzania treścią oraz elementami serwisu, tak by całość była jak najbardziej elastyczna względem potrzeb oraz docelowego przeznaczenia strony. W kwestiach technicznych, które wchodzą w skład serwisu i niejako budują całość, bazujemy głównie na własnych, sprawdzonych rozwiązaniach.

Dodatkowo budowane przez nas strony posiadają w zestawie oprogramowanie pozwalające na jeszcze większą ochronę zaplecza technicznego oraz podstawowy ​zestaw narzędzi SEO​, który pozwoli na pracę z widocznością serwisu w wyszukiwarkach.

Jak wygląda współpraca?

Po przesłaniu wszystkich plików projektu oraz ustaleniu zakresu prac, przystępujemy do kodowania. Przebieg prac dzielimy na dwa etapy: stworzenie wersji HTML’owych ( klikalnych makiet ), które pozwolą na prezentację serwisu oraz zapoznanie się z jego docelowym działaniem, zarówno w wersji desktop jak i mobile. Z racji tego, że szybkość oraz poprawność działania strony liczy się od pierwszej linii kodu, już na tym etapie mamy na uwadze, by nasze strony oprócz zgodności ze wszystkim obowiązującymi standardami i poprawności wyświetlania we wszystkich obecnie popularnych przeglądarkach, dawały przyjemność z przeglądania dzięki lekkości działania.

Na tym etapie zostają dodane drobne animacje dotyczące m.in buttonów, sliderów, które bardzo korzystnie wpływają na odbiór serwisu. Gdy będziemy posiadać już komplet widoków statycznych, przechodzimy do głównej części działań, czyli ​zbudowania systemu WordPress​. Przed oddaniem dokładnie testujemy szablon. Fakturę wystawiamy po zaprezentowaniu projektu. Na całość naszych działań udzielamy 30 dniowej gwarancji i wsparcia.

Co mówią Nasi klienci

Nasza współpraca dotyczy wielu projektów, z których każdy był zrealizowany rzetelnie i terminowo. Wiedza i profesjonalizm, w połączeniu z pełnym zaangażowaniem pozwoliły na realizację zgodnie z przyjętymi przez Nas założeniami.

Sławomir PotaszIn Motion Labs

Potrzebujesz wyceny?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, który w krótkim czasie pozwoli Ci przesłać nam wszystkie
niezbędne informacje dot Twojego zapytania.

Jaki to projekt?

Z kim mamy się kontaktować?